O Nas

plocek.pl to lokalny serwis informacyjny z miasta Płock, który dostarcza mieszkańcom najświeższe i najważniejsze informacje z ich okolicy. Nasz serwis ma na celu być niezależnym i wiarygodnym źródłem wiadomości dla wszystkich mieszkańców.

Nasza redakcja składa się z doświadczonych dziennikarzy, którzy profesjonalnie i rzetelnie zbierają informacje, aby dostarczyć naszym czytelnikom najbardziej aktualne wiadomości z miasta Płock. Jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu i dążymy do zachowania wysokich standardów dziennikarskich.

Na naszym serwisie znajdziesz wiele interesujących treści i usług. Możesz zapoznać się z lokalnymi wiadomościami, które są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się wokół Ciebie. Mamy również kronikę policyjną, która informuje o najnowszych wydarzeniach policyjnych w naszym mieście.

Nie tylko informacje są ważne dla naszych czytelników. Chcemy również dostarczyć im wiele praktycznych usług. Posiadamy bazę lokalnych firm, aby mieszkańcy mogli łatwo znaleźć potrzebne usługi w swojej okolicy. Możesz również znaleźć drobne ogłoszenia, ogłoszenia o pracy oraz sprawdzić aktualną pogodę i stan jakości powietrza w naszym mieście.

Jesteśmy także miejscem, gdzie znajdziesz nekrologi, aby upamiętnić bliskich, którzy nas opuścili. Posiadamy również kamery, które pomagają monitorować najważniejsze miejsca w mieście. Jeżeli jesteś mieszkańcem Płocka i chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami lub poglądami, możesz odwiedzić nasze forum mieszkańców.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszą redakcją. Poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie informacje od naszych czytelników i chętnie pomożemy w razie potrzeby.

Redakcja plocek.pl

09-402 Płock

Wydawca serwisu plocek.pl